PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32014}

Epoka lodowcowa

Ice Age
7,6 495 213
ocen
7,6 10 1 495213
7,0 28
ocen krytyków
Epoka lodowcowa
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa

POLSAT

ocenił(a) film na 9

reklamy co 0,5h na 15min, dlatego już chyba ze 3miesiące nie obejrzałem filmu na POLSACIE, teraz obejrzę całą epokeee.
Film trwa 1,50h a z reklamami 3h.
Mogli by zrobic jedne długie, a tak to ni wyjśc z psem, nie się wykompac, ale oglądac po raz kolejny piękne włosy, które są zaimpregnowane jakimś szamponem.

sush1teq

wcale nie trwał 3h a na tvn reklamy są dłuższe

Johny999

Z tym, że nie trwał 3 godziny, to się zgodzę. Pamiętam z programu TV, że skończył się jeszcze przed losowaniem LOTTO.
Ale z tym, że w TVN reklamy są dłuższe absolutnie się nie zgadzam. Są porównywalnie długie lub nawet krótsze. Z moich obserwacji wynika, że w TVN reklamy trwają maksymalnie 15 minut, a w Polsacie nieraz widziałem bloki ponad 20-minutowe.
Ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :).

Johny999

Z tym, że nie trwał 3 godziny, to się zgodzę. Pamiętam z programu TV, że skończył się jeszcze przed losowaniem LOTTO.
Ale z tym, że w TVN reklamy są dłuższe absolutnie się nie zgadzam. Są porównywalnie długie lub nawet krótsze. Z moich obserwacji wynika, że w TVN reklamy trwają maksymalnie 15 minut, a w Polsacie nieraz widziałem bloki ponad 20-minutowe.
Ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :).

ocenił(a) film na 9
sush1teq

Tak, może 3h nie trwał, ale coś ponad 2 to z pewnością. Polsat ma (przynajmniej dla mnie) najdłuższe reklamy, często po kilkanaście minut. Jest to bardzo denerwujące i sprawia, że oglądasz kilka filmów na raz :P.
Pozdrawiam :D

sush1teq

dokłądnie nawet 2 3 i 4 ma być 5 w 2018r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones